איך זה עובד?

dr-site1
dr-site1

מה המטרה של ד״ר סייט?

בעלי עסקים רבים מחפשים להגדיל את החשיפה לעסק שלהם.
ויש מקום טוב יותר להחשף בו מאשר באינטרנט?
עם זאת יש גם בעיה בפרסום באינטרנט: ישנם הרבה משווקים ובעלי עסקים והבחירה עבור הלקוח היא קשה. בנוסף, בניית אתר או שיווק אקטיבי בפייסבוק לוקחים הרבה זמן ועלולים לעלות לא מעט כסף.
אנחנו מנסים לפתור עבורכם בדיוק את הבעיה הזו:
אם אין לך כוח וזמן מיותר להשקיע באתר, אתה מחפש כרטיס ביקור וירטואלי, או רוצה אתר פשוט במינימום השקעה וכמה שפחות הוצאה כלכלית בחודש - אז הגעת בדיוק למקום הנכון.
הרובוט שלנו יודע לבנות את האתר עבורך במינימום התערבות מהצד שלך.
הוא לא רק דוקטור של אתרים, הוא גם קוסם :)

איך מתחילים?

הכנסו לדף התוכניות המוצעות ובחרו את התוכנית שמתאימה לכם.
מלאו את פרטי האתר שלכם ופרטי העסק כולל הסאבדומיין שאתם רוצים שיהיה לאתר שלכם, למשל אם בחרתם סאבדומיין "super" אז כתובת האתר שלכם תהיה super.drsite.co.il

לאחר ההרשמה והתשלום תועברו למסך עם פרטי ההתחברות של האתר שלכם, ובנוסף אותם פרטים יישלחו לכם למייל.

איך האתר שאני אקים יכול לעזור לי לקדם את העסק שלי?

הגדלת החשיפה לעסק דרך חיפוש אורגני בגוגל - לא משנה מה המקצוע שלכם, לקוחות רבים יגולים להגיע אליכם דרך גוגל. גוגל מעדיפים להציג במקומות הראשונים אתרים איכותיים ומלאים בתוכן, כדי לתת ללקוחות את תוצאות החיפוש הטובות ביותר, לכן כדאי שיהיה לכם אתר איכותי.

מיתוג העסק/בעל המקצוע/החנות - עסק שיש לו אתר נראה מקצועי יותר וקל יותר לסמוך עליו. נסו להזכר במקרים שנכנסתם לאתר שנראה מוזר או מכוער והיה לכם קשה לסמוך עליו ובטח שלא להזין פרטי תשלום באתר כזה. לבעלי מקצוע שיש להם אתר יש עוד יתרון על אלה שאין להם מעבר להגדלת החשיפה בגוגל, בעלי אתר נראים ללקוחות שהם משקיעים בעסק שלהם יותר ולכן הם יותר אמינים. בנוסף, באתר שלכם בד״ר סייט אתם יכולים להציג את העבודות שלכם או לשתף את הגולשים שלכם בחוות דעת טובות של לקוחות שלכם על מנת לשכנע אותם לבחור דווקא בכם.

השגת קהל יעד ממוקד ואיכותי יותר - בפייסבוק רואים מגוון אנשים את העסק שלכם. לעומת זאת לאתר שלכם יגיעו אנשים שמתעניינים במה שיש לכם להציע ורק נשאר לכם לתת להם את ההרגשה שאתם הבחירה הנכונה.

מערכת הפייסבוט - ״מנהל הפייסבוק״ - אנחנו מציעים לכם כחלק מהאתר שאתם מקימים אצלנו מערכת שתפרסם תכנים שהוזנו מראש לבנק הפוסטים באופן אוטומטי בעמוד הפייסבוק העסקי שלכם ללא כל תוספת תשלום ועם אפשרות להגדרות מתקדמות. המערכת הזו לבדה יכולה לחסוך לכם עלות של מקדם אתרים או תכנים שהוא אדם שמפרסם לכם תכנים ברשתות החברתיות באופן קבוע.