בניית אתר בזול - איך זה אפשרי?

נשים את זה ישר על השולחן - בניית אתר בזול זה אפשרי! ניתן לבנות היום אתר מקצועי ואיכותי לעסק ללא השקעה כספית גדולה.

בעלי עסקים רבים נרתעים רק מהרעיון של לבנות אתר מהסיבה הפשוטה שהם רגילים שאתר לעסק זה דבר יקר, מסובך שדורש הרבה זמן ומאמצים.

אז נשאלת השאלה הפשוטה - איך אפשר לבנות אתר אינטרנט בזול?

פשוט מאוד. ניגשים לדף התוכניות של ד״ר סייט. בוחרים את סוג האתר שרוצים, ניתן לבחור מבין 2 סוגים:

  1. אתר תדמית - אתר שמיועד לבעלי מקצוע ולעצמאים שרוצים יצוג אינטרנטי לעסק שלהם, הנגשת פרטי העסק (כתובת, שעות פתיחה וקצת עליכם) ישירות לגולשים באינטרנט, והצגת השירותים שאתם מספקים.
  2. אתר חנות - אתר לחנויות שרוצות למכור או להציג את המוצרים שלהם באינטרנט, אתר שיכול להגדיר את המכירות ולהגדיל את החשיפה לחנות שלכם.

לאחר בחירת סוג האתר הרצוי, ממלאים בדף ההרשמה את קצת פרטים עליכם ועל העסק שלכם, ומיד לאחר התשלום יש לכם אתר באוויר!

למה זה כזה זול?

שאלה מצויינת! בכדי לענות על השאלה הזאת אנחנו נשאל שאלה הפוכה אך שקולה, מדוע אתרי אינטרנט יקרים? אם נענה על השאלה הזאת נוכל להבין מדוע אתרים בד״ר סייט עולים פחות. נתחיל מלפרט על המרכיבים של האתר שעולים כסף.

מרכיבי מחיר אתר אינטרנט

דמי פיתוח של האתר

בכדי לבנות לכם אתר, צריך לנעול איש אינטרנט או מתכנת בחדר סגור וחשוך עם מחשב לכמה שעות עד שיצא מהחדר עם אתר. לרוב שעת מתכנת עולה כמה מאות שקלים, תכפילו את זה בכמה שעות שהוא עובד על זה, כך מגיעים לעלות פיתוח של כמה אלפי שקלים. וזאת רק במידה ומדובר באתר פשוט שנבנה אצל חברה קטנה, לרוב מעורבים בתהליך הבניה גם אנשי QA (אנשי בדיקות), מעצבים גראפים ועוד.

דמי אחסון

סיימנו עם פיתוח האתר, שילמנו את האלפי (או אפילו עשרות אלפי) שקלים לפיתוח האתר, אבל זה לא נגמר פה. עכשיו צריך לשים את האתר באיזה שרת (מחשב, לרוב יושב בחוות שרתים) בכדי שכל אחד יוכל לגשת לאתר. ושרתים עולים כסף חודשי, ומכאן שההוצאה הזאת מגולגלת אליכם. דמי אחסון לאתר יכולים לעלות בין עשרות למאות שקלים בחודש.

דומיין (כתובת האתר)

בנוסף לכל זה, עכשיו צריך לבחור דומיין (כתובת) לאתר, תחשבו על זה כמו מספר הטלפון של האתר שלכם, למשל "google.com", זה מה שהגולשים יצטרכו להזין בשורת הכתובת בדפדפן כדי להגיע לאתר שלכם. טווח המחירים של דומיין הוא עשרות עד מאות שקלים בשנה.

והרי לכם למה אתרים יכולים להיות כל כך יקרים, ולמה בעלי עסקים רבים נוטים לברוח מזה.

במה זה שונה מאתרים בד״ר סייט?

בד״ר סייט האתרים נבנים אחרת, בד״ר סייט אין דמי פיתוח, למה? כי פיתחנו רובוט, אותו אנו נועלים בחדר חשוך לכמה שניות, והוא יוצא ישר עם אתר מוכן! מכיוון שזה רובוט, ותפעול הרובוט לא עולה כסף, אז אתם לא משלמים כסף על פיתוח האתר. תחשבו על זה כמו על יצור בגדים, פעם זה היה יקר כי היו עושים את זה ידנית - אנשים היו יושבים ותופרים את הבדים, לעומת זאת היום זה עבר אוטומציה על ידי מכונות שמכינות באותו זמן פי כמה וכמה יותר בגדים, לכן זה הרבה יותר זול היום.

בחבילת האתר שתבחרו אתם משלמים גם על התחזוקה של האתר, גם על האחסון וגם על סאבדומיין (כתובת שמסתיימת ב .drsite.co.il למשל yaniv.drsite.co.il), כל זה כלול במחיר החבילה.

נגמרו התירוצים

אז אם עד עכשיו המחיר זה מה שעצר אתכם מלבנות אתר לעסק, אתם יכולים לשכוח מהתירוץ הזה ולהרשם עוד עכשיו לאתר. אם אתם עדיין לא משוכנעים, אז אתם יכולים לקרוא על 8 סיבות למה העסק שלכם חייב אתר אינטרנט.

לסיכום

העסק שלכם חייב אתר אינטרנט, והיום אנו נכנסים לעידן חדש בו כל אחד יכול לבנות לעסק שלו אתר בכמה קליקים. אתר אינטרנט יכול לתרום רבות לעסק שלכם ואין שום סיבה למה לא לבנות אתר לעסק.

אם אתם צריכים או יעוץ נוסף בתחום, תרגישו חופשי לפנות אלינו במייל [email protected] או בטלפון 054-944-9188 (זמינים גם בוואטסאפ).

או שתשאירו את פרטיכם בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם:

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!

הרשם בעצמך הרשם על ידי נציג